Koření Cukr třtinový s kokosem

Cukr třtinový s kokosem

Balení 100 g 42,80 Kč koupit Balení 500 g 202,50 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 45,- / 100 g
 

Koření Cukr třtinový s kokosem

Směs třtinového cukru se strouhaným kokosem kombinuje delikátní karamelovou příchuť se svěží chutí kokosu. Tento ochucený třtinový cukr se hodí do všech horkých nebo vychlazených nápojů jako je cappuccino, latte, frappé a další nápojů s mlékem.

Kromě nápojů můžeme tento cukr doporučit i při pečení a výrobě sladkých zákusků jako např. muffinu a cupcaků. Zkuste např. vyrobit muffiny s kombinací kokosového cukru a citronové kůry. Kokos svou sladkou chutí zjemní a dokonale doplní kyselost citronové kůry.

Chuť a vůně Sladká chuť karamelu a kokosu.
Složení třtinového cukru s kokosem
Země původu Německo
Etiketa pro třtinový cukr s kokosem
Třtinový cukr nabízíme v těchto variantách
 
Jak se třtinový cukr řekne:
jiné názvy: kokosový cukr
anglicky: Raw Cane sugar with coconut
německy: Rohrohrzucker mit Kokos
francouzsky: Sucre de canne brut avec noix de coco
Na co se třtinový cukr většinou používá
 

Kde koupím třtinový cukr s kokosem?

Nejenom třtinový cukr s kokosem, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně třtinového cukru s kokosem.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě