Cukrové perličky vanilkové
Balení 100 g 46,60 Kč koupit Balení 200 g 93,10 Kč koupit volná
váhavybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem v e-shopu a na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 49 Kč/ 100 g
Vanilkové cukrové perličky
 

Vanilkové cukrové perličky / Koření

Jemné cukrové perličky s delikátní kombinací vanilky a karamelu dodají vašim nápojům i dezertům nejen sladkost, ale také nádhernou vůni. Stačí je přidat do kávy, čaje, horké čokolády nebo posypat dezerty a každý doušek či sousto dostane jemný vanilkový nádech.

Jak cukrové perličky využít?

  • Do kávy a čaje – Vanilková sladkost se krásně rozpustí v horkých nápojích a dodá jim jemnou vůni.
  • Na dezerty a sladké pečivo – Posypte perličkami palačinky, koláče nebo sušenky a dodejte jim elegantní vzhled.
  • Na slavnostní stůl – Uchovávejte perličky v mlýnku na cukr, kde se stanou krásným doplňkem každé tabule.
  • Do domácího pečení – Skvělé do těsta na sušenky nebo jako finální dotek na cupcaky a dorty.

Proč vyzkoušet vanilkové perličky?

Kombinace vanilky a karamelu vytváří příjemně hřejivou sladkost, která se hodí nejen do nápojů, ale i na pečení a zdobení. Perličky se postupně rozpouštějí, takže uvolňují svou chuť pomalu a jemně.

Jestli chcete svým oblíbeným dobrotám dopřát trochu vanilkové magie, tyto perličky jsou tím pravým zpestřením!

Různobarevné perličky mají rozměr 5 - 7 mm.

Složení cukrových perel cukr, karamelový sirup, aroma vanilky (min. 1 %). Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota: 1700 kJ /400 kcal, Tuky: 0 g - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, Sacharidy: 100 g - z toho cukry: 100 g , Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g.
Země původu Německo
Etiketa pro cukrové perly
 
Cukrové perly nabízíme v těchto variantách
 
Na co se cukrové perly většinou používají
 

Kde koupím cukrové perly?

Nejenom cukrové perly, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně cukrových perel.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v téměř libovolném množství a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě