Mandarinková kůra drcená BIO

 
Koření Mandarinková kůra drcená BIO

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Sušená drcená mandarinková kůra má v kuchyni široké možnosti použití od marinád, přes dochucení masa až po kompoty a marmelády. Na mandarinkovou kůru narazíme především v čínské kuchyni, kde ji s oblibou používají zejména v kombinaci s hovězím, drůbeží a rybami. Možná vás do této chvíle ani nenapadlo využít chuť mandarinek na maso, ale věřte, že to posune vaše kuchařské umění o několik pater výše.

Tady pro vás máme pár tipů na použití mandarinkové kůry:

Pro ochucení masa na pečení a grilování můžete použít mandarinkovou kůru třeba formou marinády, kterou připravíte z medu a mandarinkové kůry. Skvělé na grilovaná kuřecí křidýlka!

Kromě marinády můžete mandarinkovou kůru použít i v kombinaci s grilovacím kořením, kterým maso před pečením posypete. Na polévkovou lžíci grilovacího koření přidejte půl lžičky drcené mandarinkové kůry. Úžasná kombinace pro vepřovou pečeni nebo kotlety, ale třeba i pečenou dýni.

Nejen grilování a pečení lze obohatit o mandarinkovou kůru. I dušenému a vařenému hovězímu dodá tato ingredience příjemnou hřejivou chuť citrusů. Mandarinky se dobře snoubí s badyánem nebo skořicí.

Máte rádi polévku z červených fazolí? Přidejte malou lžičku mandarinkové kůry a chuť této i tak výborné polévky ještě pozvednete jemným citrusovým nádechem.

Mandarinková chuť pozvedne nejen jídlo, ale i černému nebo zelenému čaji přidá osvěžující citrusovou chuť.

Druh kuchyně, ve které se Mandarinková kůra drcená BIO s oblibou používá
 
Na co se Mandarinková kůra drcená BIO většinou používá
 
Země původu Španělsko
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.