Rooibos Rooibos zelený

Rooibos zelený

 

Rooibos zelený

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Rooibos je keř, který je tvořen tenkými větvičkami a malými jehličkovitými lístky (asi 1 cm dlouhými). Pěstuje se pouze na plantážích Jižní Afriky o celkové rozloze 25 000 hektarů.

Zelený rooibos jsou nefermentované lístky, vytvářející zlatavý nálev osvěžující vůně a příjemně travnatou, nasládlou chutí.

Neobsahuje kofein.

Chuť a vůně Příjemně travnatá, nasládlá chuť a osvěžující vůně.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g čaje Rooibos zeleného BIO. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Na šálek dejte 1 čajovou lžičku čaje. Zalijte vroucí vodou a ponechte 5-10 minut louhovat. Poté přeceďte.
Tento čaj je určen k přípravě jednoho nálevu.
Země původu Jihoafrická republika
Etiketa pro Rooibos zelený BIO
 

Kde koupím Rooibos zelený BIO?

Nejenom Rooibos zelený BIO, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně čaje Rooibos zeleného BIO.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě