Bílé a žluté čaje Yunnan Wild Buds

Yunnan Wild Buds

 

Yunnan Wild Buds

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Bílý čaj Yunnan Wild Buds jsou pupeny divoce rostoucích čajových stromů v oblasti Dehong v provincii Yunnan. Stříbřitě bílé pupeny vytvářejí po zalití velmi světlou, lehce nazelenalou barvu nálevu s vůní rozkvetlé louky. V naprosto unikátní chuti dominuje sladkost lučního medu s nádechem hluchavek.

Chuť a vůně Svěží, lehce ovocná chuť s medovou nasádlostí a nádechem hluchavek, květinová vůně.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2,5 g čaje Yunnan Wild Buds. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 20 šálků.
Příprava Na šálek vody dejte 1 čajovou lžičku čaje. Zalijte vodou o teplotě 70-80°C a ponechte 2-4 minuty louhovat. Poté přeceďte.
Tento čaj je určen k přípravě až čtyř nálevů.
Země původu Čína
Etiketa pro Yunnan Wild Buds

Kde koupím Yunnan Wild Buds?

Nejenom Yunnan Wild Buds, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně čaje Yunnan Wild Buds.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě