Bílé a žluté čaje Snow Buds

Snow Buds

Balení 50 g 123 Kč koupit Balení 100 g 246 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 246,- / 100 g
 

Bílé a žluté čaje Snow Buds

Vzácný bílý čaj vyráběný ve velmi omezeném množství. Čajové lístky a pupen jsou pokryty stříbřitě bílým chmýřím, které je typické pro raritní sortu bílých čajů. Dlouhé drátovité lístky se zřetelným obsahem bílých tipů vytvářejí světle žlutý nálev. Vůně i chuť se nese v tónech po meruňkách a mirabelkách. Sběr tohoto čaje samozřejmě probíhá ručně.

Obsah kofeinu: vysoký

Chuť a vůně Chuť i vůně květinovo-ovocná, s nádechem po meruňkách a mirabelkách.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 1,5 g čaje Snow Buds. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 33 šálků.
Příprava Na šálek vody dejte 1 vrchovatou čajovou lžičku čaje. Zalijte vodou o teplotě 80°C a ponechte 2-4 minuty louhovat. Poté přeceďte.
Tento čaj je určen k přípravě až tří nálevů.
Země původu Čína
Etiketa pro čaj Snow Buds

Kde koupím čaj Snow Buds?

Nejenom čaj Snow Buds, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně čaje Snow Buds.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě