Bílý čaj s meruňkou

 
Bílé a žluté čaje Bílý čaj s meruňkou
Balení 50 g 78 Kč koupit Balení 100 g 156 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Jednotková cena: 156,- / 100 g Cena: 156,- / 100 g

Tento čaj je nádhernou cestou jemných, rafinovaných chutí, které spolu víří v nádherně vyváženém nálevu.

Základem tohoto delikátního nápoje je bílý čaj - decentní, lehce nasládlý s jemnými čajovými tóny. Je jako měkká přikrývka, která se rozvine a odhalí jedinečný chuťový zážitek, který na vás čeká.

Nyní si představte sluncem políbenou sladkost kousků meruněk, jejichž jasná, lehce trpká chuť dokonale doplňuje jemný bílý čaj. Je to trochu jako kousat do šťavnaté meruňky za teplého letního dne, ovocná rozkoš zachycená ve vašem šálku.

Ale tím cesta nekončí. Do směsi jsme přidali trochu zeleného čaje, jehož travnaté tóny jemně tančí s meruňkami a bílým čajem a dodávají celkovému chuťovému profilu další vrstvu hloubky.

V chuti každého šálku objevíte i paletu dalších chutí, které přinášejí květy bavlníku, měsíčku a poupata růží. Každá z těchto ingrediencí dodává směsi své vlastní kouzlo. Květy bavlníku přináší směsi jemnou, decentní sladkost, květy měsíčku nádech zemité hřejivosti a růžová poupata nádech romantické květinové elegance.

Bílý čaj s meruňkou je v podstatě jemnou symfonií chutí - sladkých, květinových a jemně komplexních. Je to dokonalá směs, díky níž si vaše každodenní chvíle užijete ještě o něco lépe.

Složení bílý čaj, sířené kousky meruněk (meruňky, rýžová mouka, antioxidant: OXID SIRIČITÝ) (25%), zelený čaj, květy bavlníku, květy měsíčku, poupata růží, aroma, přírodní aroma
Země původu Německo