Tipy na vánoční dárek

 

Tipy na vánoční dárek

Tip na dárek k Vánocům
Opět přichází podzim a spolu s padajícím listím ze stromů padá na leckoho i neklid, způsobený blížícím se příchodem vánočních svátků. Vánoce všichni milujeme, již jen proto, že dávají opětovně rozhořet během roku trochu pohasínající lásce k bližnímu. A nejlépe když ji dáme najevo nějakým dárkem. Jestli je ale pro někoho vymýšlení dárku radost, může to být pro jiného starost. Děda, ač jen dvounožec, má deset párů bačkor, taťka by si z kapesníků mohl ušít padák a maminka – zástěru zpředu zezadu a navíc v každé ruce vařečku. A to jsme ještě přehlédli babičku, protože je zabalená do všech těch přikrývek a plédů, co léta dostává. Prostě praktické dárky, ale něco tomu chybí. Nejhorší věc na světě jsou nudné Vánoce. Ale jak to změnit?
POJĎME SI TY VÁNOCE POŘÁDNĚ OKOŘENIT!
199,-
Dárková sada koření Grilování

Sada koření Grilování

Tuto grilovací sadu koření tvoří osvědčené směsi, které jsou oblíbené po celém světě. Ať už slavná portugalská směs na kuře Piri-piri, americké Barbecue se zeleným pepřem na steaky či pikantní směs Mexiko na přípravu marinád jistě potěší každého milovníka grilování.

 
199,-
Dárková sada koření Italská kuchyně

Sada koření Italská kuchyně

Pro Italy je jídlo a jeho příprava velkou vášní a proto mu věnují maximální pozornost. Tato sada směsí koření přináší nejoblíbenější druhy koření, které jsou spojené s italskou kuchyní a které jsou pro ni charakteristické. Připravené směsi koření na těstoviny, saláty, maso či tradiční pizzu vám pomohou snadno dosáhnout té správné chuti Itálie.

 
199,-
Dárková sada koření Indická kuchyně

Sada koření Indická kuchyně

Se sadou koření Indická kuchyně snadno na talíři vykouzlíte chutě a vůně této tajemné země. Kazeta s kořením obsahuje jak tradiční kořenicí směsi nazývané masály, které jsou základem indické kuchyně, tak i další oblíbená exotická koření. Tato sada najde použití při přípravě tradičních indických jídel kari, ale ocení ji i milovníci ostřejších pokrmů v běžné kuchyni či na grilování.

 
199,-
Dárková sada koření Orientální kuchyně

Sada koření Orientální kuchyně

Snad každý alespoň na okamžik zatoužil objevovat a poznávat nové světy. Vzdáleným Orientem vás prostřednictvím chutí a vůní provede tato sada koření Orientální kuchyně. Použití směsí koření je velmi pestré, stejně jako je pestrá exotická kuchyně. Pikantními i jemně nasládlými chutěmi a vůněmi můžete ochutit maso, omáčky, ale i saláty.

 
199,-
Dárková sada koření Ryby

Sada koření Ryby

Pokrmy připravené z ryb jsou oblíbenou součástí jídelníčku. K jejich přípravě je určena tato speciální sada, které obsahuje koření a kořenicí směsi na sladkovodní a mořské ryby. Sada obsahuje tradiční a oblíbený rozmarýn, ale i exotickou indickou směs masala na ryby nebo koření na přípravu lososa. Součástí kazety je směs koření bylinková sůl, která má v kuchyni univerzální použití.

 
199,-
Dárková sada koření Vegetariánská kuchyně

Sada koření Vegetariánská kuchyně

Bezmasá a lehká jídla nejsou jen doménou vegetariánské kuchyně, ale jsou i oblíbenou součástí jídelníčku každého příznivce zdravého životního stylu. Směsi koření ze sady vegetariánské kuchyně skvěle ochutí saláty, sýry či grilovanou zeleninu.