Sada koření Grilování kolem světa - Severní Amerika

 
Sada koření Grilování kolem světa - Severní Amerika
Balení 1 ks 249 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Cena: 249,- / 1 ks

Ať už si raději zpíváte v dešti nebo cváláte krajinou na koni, ve Spojených státech každý najde to své. A o skvělém jídle to platí dvojnásob. Neváhejte tedy, vezměte si frak, nasaďte kovbojský klobouk a vydejte se na cestu, bon voyage!

Obsah dárkové sady koření Grilování kolem světa - Severní Amerika:

BBQ HOT WINGS
Speciálně namíchané koření na kuřecí křidélka kombinuje dokonalou pálivost chilli s výraznou chutí pepře, cibule a česneku s jemnou a plnou chutí papri-ky a myrtovníku. Chcete-li dosáhnout dokonalých křidélek, nejprve připravte z oleje a tohoto koření marinádu, kterou maso bohatě potřete a několik hodin marinujte. Při přípravě křidélek také zkuste experimentovat s různými metodami. Grilování je sice klasická volba, ale můžete křidélka rovněž upéct v troubě, nebo usmažit ve fritéze, abyste získali lahodně křupavou strukturu.
Složení: sůl fleur de sel (29 %), chilli, paprika, česnek, pepř černý, myrtovník citronový.

HAMBURGER S KŘUPAVOU CIBULKOU
Kombinace křupavé cibulky, štiplavé hořčice, papriky a dalšího koření vedou k intenzivně pikantní a aromatické chuti s kouřovým aroma pro exklusivní hamburger. Stačí toto koření smíchat s mletým masem a nechat několik hodin v chladničce prolnout chutě. Kromě klasického hamburgeru můžete s tímto kořením vykouzlit také úžasné karbanátky jak z mletého masa, tak i zeleninové karbanátky, kterým koření dodá pikantní a výraznou chuť.
Složení: cibule smažená (cibule, slunečnicový olej) (25 %), mořská sůl, paprika, cibule, hořčice, třtinový cukr, pepř černý, česnek, libeček, římský kmín, kouřové aroma.

BBQ LOS ANGELES
Tato typická kalifornská směs koření je perfektní pro každého, kdo si chce vychutnat autentickou chuť amerického BBQ v pohodlí své kuchyně. Směs není jen sladká a kořeněná, ale přináší i ostré povzbuzení chilli papriček. Je ideální pro přípravu marinády na maso i ryby ve stylu tradičního barbecue v Los Angeles.  Ať už se chystáte na žebírka, vepřovou plec nebo drůbež, tato vybraná směs dodá každému masu správnou chuť, což ji činí ideální volbou pro všechna vaše grilovací dobrodružství. 
Složení: paprika, chilli, rozmarýn, cibule, kopr, tymián.

Obsah sady: 150 gramů koření.

Druh kuchyně, ve které se Sada koření Grilování kolem světa - Severní Amerika s oblibou používá
 
Na co se Sada koření Grilování kolem světa - Severní Amerika většinou používá