Sada koření Grilování kolem světa - Severní Amerika

 
Sada koření Grilování kolem světa - Severní Amerika
Sada koření na grilování - Severní Amerika
Sada koření na grilování - Severní Amerika
 
Balení 1 ks 220 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Cena: 220,- / 1 ks

Ať už raději zpíváte v dešti nebo cváláte krajinou na koni, ve Spojených státech každý najde to své. A o skvělém jídle to platí dvojnásob. Neváhejte tedy, vezměte si frak, nasaďte kovbojský klobouk a vydejte se na cestu, bon voyage!

Obsah sady koření Grilování kolem světa - Severní Amerika
  

BARBECUE

Barbecue párty se dnes již staly tradiční součástí americké kultury. Tato hrubozrnná směs koření představuje základ pro nejrůznější způsoby přípravy masa. Lze ji použít přímo na maso při závěru grilování nebo jako přísadu na marinování. Koření zajímavě ochutí všechny druhy masa, zvěřiny, ryb i zeleniny. Přidáním směsi do guláše vznikne zajímavá kombinace, která osvěží chuť tradičního jídla.

Složení: sůl (25 %), pepř černý, paprika sladká, chilli, zázvor, skořice, česnek, proteinový hydrolyzát, řepný cukr, dextróza, kouřové aroma.

TEXAS GRILL

Steak velký jako kovbojský klobouk a tlustý na dva palce? Tak ten si můžete dát jen v Americe. A nebo u vás doma. Kupte si pěkné kousky masa hovězího, kuřecího, vepřového, rybu nebo krevety, rozpalte gril a těsně před dokončením ochuťte kořeněnou směsí pepře a cibule. Po jídle si dejte sklenku whisky, zapalte doutník a i Rothschildové vám budou závidět!

Složení: sůl (35 %), hořčice, koriandr, cibule, pepř černý.

STEAK MIX

Říká se, že pokud chcete ochutnat všechny kuchyně světa, stačí zajet do New Yorku. A bistra nabízející grilované speciality nebudete muset hledat dlouho. Tato pikantní směs grilovacího koření dokonale ochutí všechny druhy masa, ryb i zeleniny, ať už se chystáte na grilování, pečení nebo rožnění. Snadno si tak doma připravíte rozmanité chutě a vůně, které se mísí na širokých bulvárech americké metropole.

Složení: hořčice, kmín, koriandr, libeček, paprika červená, pepř bílý, pepř černý, petržel, saturejka, sůl (20 %), cibule.

Obsah sady: 3x 50 gramů koření.

Na co se Sada koření Grilování kolem světa - Severní Amerika většinou používá
 
Země původu Česká republika