Sada koření Grilování kolem světa - Střední Amerika

 
Sada koření Grilování kolem světa - Střední Amerika
Sada koření na grilování - Střední Amerika
Sada koření na grilování - Střední Amerika
 
Balení 1 ks 220 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Cena: 220,- / 1 ks

Tak jako nás v úžas přivádí tisíce let staré chrámy mayské kultury, tak i naše chuťové buňky šílí ze středoamerické kuchyně, která je známá nejen svou pikantností, ale hlavně pestrostí chutí a vůní. Zabalte si tedy ty nejlepší kousky aztéckého kulinářství do tortilly a vydejte se na cestu, bon voyage!

Obsah sady koření Grilování kolem světa - Střední Amerika
  

MEXICA

Původní obyvatelé dnešního Mexika, Aztékové, čas od času přinášeli svým bohům oběti. Ale o maso, které je ochucené touto pikantní směsí koření, se nebudete chtít rozdělit ani s bohy. A jak si připravíme pravou mexickou tortillu? Nasekanou cibuli a česnek zpěníme na oleji, přihodíme na nudličky nakrájené hovězí, vepřové nebo kuřecí maso a orestujeme. Ochutíme kořením, přidáme čerstvé papriky, rajčata, kukuřici a fazole a směs dusíme do měkka. Hotovou směs zabalíme do tortill z kukuřičné nebo pšeničné mouky.

Složení: sůl (20 %), paprika sladká, oregano, chilli, česnek, pepř černý, cibule, kmín.

CARIBICO

V Karibské oblasti bývá čas od času pěkně horko a podobně rozžhavený by měl být i gril, až na něj budete dávat ty nejlepší kousky masa od vašeho řezníka. Ať už se budete u grilu houpat v rytmu reggae či ladně tančit na kubánské tóny, nasaďte si panamský klobouk, nalijte bílý rum, zapalte  pravý kubánský doutník a užívejte si chutě a vůně této tropické oblasti. Toto koření dodá vepřovému nebo kuřecímu masu na grilu či rožni příjemnou pikantní bylinkovou chuť směsi chilli, oregana a rozmarýnu.

Složení: sůl (20 %), paprika červená sladká, chilli, oregano, koriandr, česnek, rozmarýn, cibule, třtinový cukr.

ASADO

Tradiční způsob grilování masa Asado pochází z Argentiny, odkud se rozšířil do celé Latinské Ameriky a dnes se s ním setkáme od mysu Horn, až po Kubu a Mexiko. Klasické Asado jsou grilovaná hovězí žebra, ale oblíbenou specialitou jsou též grilované klobásky z hovězích vnitřností. Neodmyslitelnou součástí párty jsou saláty z rajčat a cibule, grilovaná zelenina nebo směsi z brambor, kukuřice, cibule a lilku. Směs koření Asado se hodí jak na maso, tak i k dochucení zeleninových salátů.

Složení: sůl (10 %), černý pepř, petržel, karotka, celer, cibule, sladká paprika.

Obsah sady: 3x 50 gramů koření.

Druh kuchyně, ve které se Sada koření Grilování kolem světa - Střední Amerika s oblibou používá
 
Na co se Sada koření Grilování kolem světa - Střední Amerika většinou používá
 
Země původu Česká republika