Sada koření Grilování kolem světa - Jižní Amerika

Sada koření Grilování kolem světa - Jižní Amerika

Balení 1 ks 249 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
 

Sada koření Grilování kolem světa - Jižní Amerika

Jižní Amerika je pro příznivce grilovaného masa ráj na zemi. Pro Brazilce je churrasco, nebo-li grilování, snad ještě důležitější, než fotbal a tanec. A představovat hovězí steak z argentinských farem by bylo nošení dříví do amazonského pralesa. Neváhejte tedy, připravte si pěkný kousek rumpsteaku a vydejte se na cestu, bon voyage!

Obsah dárkové sady koření Grilování kolem světa - Jižní Amerika:

CARIOCA
Carioca je označení, které používají místní obyvatelé brazilského Rio de Janeira pro ty, kteří se narodili přímo ve městě. Ovšem tento pojem nezna-mená jen místo narození, ale zároveň vyjadřuje zdejší způsob života, který je plný energie, přátelskosti, slunce, hudby a tance. A podobně roztančí váš gril tato směs koření, ve které vás chilli papričky ancho svým jemně ostrým aroma lehce polechtají na patře. Grilovací směs koření je vhodná na všechny druhy masa, ryb i zeleniny.
Složení: chilli  ancho, bazalka, saturejka, mrkev, česnek, koriandr, římský kmín, bobkový list, libeček, majoránka, hořčice, rozmarýn, muškátový ořech, paprika, tymián, pomerančová kůra, oregano, pastinák, petržel, cibule. Může obsahova stopy celeru.
 
ASADO
Slovo asado označuje jak způsob grilo-vání masa v Jižní Americe, tak i maso samotné a společenskou událost spo-jenou s jídlem. Podobně jako severo-americké barbecue, znamená asado jedinečný způsob vaření, kulturní tradici a speciální omáčky, které jej doprovázejí. Tato směs je ideální pro grilování, zejména hovězího, kde se plně rozvine bohatost chutí. Kromě červeného masa je výborná i na grilo-vané ryby a drůbež. Je také skvělé pro marinování, omáčky nebo dresinky a zálivky na saláty. Otestujte svou kreativitu a zkuste tuto směs použít v polévkách nebo k dušené zelenině.

Složení: paprika, petržel, cibule, mrkev, pepř černý, sůl (10 %).

CHIMICHURRI
Toto tradiční koření je symbolem národní hrdosti a kulinářské tradice Argentiny. Chimichurri je hrubá, nepříliš ostrá směs koření a zeleniny, vytvořená tak, aby probudila všechny vaše smysly. Výborně se hodí k ochu-cení polévek, omáček a je ideální společník ke sko-povému masu, minutkám i pečením. Vyzkoušejte ji jako marinádu pro šťavnaté steaky nebo k přípravě zeleninových a sýrových delikates. Chimichurri je také výtečnou volbou pro oživení salátů a pomazánek. Zkuste tuto argentinskou specialitu a nechte se unést vůněmi a chutěmi Jižní Ameriky.
Složení: cibule, sůl (18 %), petržel, česnek, cukr, paprika sladká, oregano, pepř černý.
 
Obsah sady: 150 gramů koření.
Druh kuchyně, ve které se Sada koření Grilování kolem světa - Jižní Amerika s oblibou používá
 
Na co se Sada koření Grilování kolem světa - Jižní Amerika většinou používá
 

Kde koupím Sada koření Grilování kolem světa - Jižní Amerika?

Nejenom Sada koření Grilování kolem světa - Jižní Amerika, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě