Sada koření Grilování kolem světa - Jižní Amerika

 
Sada koření Grilování kolem světa - Jižní Amerika
Sada koření na grilování - Jižní Amerika
Sada koření na grilování - Jižní Amerika
 
Balení 1 ks 220 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Cena: 220,- / 1 ks

Jižní Amerika je pro příznivce grilovaného masa ráj na zemi. Pro Brazilce je churrasco, nebo-li grilování, snad ještě důležitější, než fotbal a tanec. A představovat hovězí steak z argentinských farem by bylo nošení dříví do amazonského pralesa. Neváhejte tedy, připravte si pěkný kousek rumpsteaku a vydejte se na cestu, bon voyage!

Obsah sady koření Grilování kolem světa - Jižní Amerika
  

BRASEIRO

Pikantní pepřová směs koření Brasiero vás v okamžiku přenese na pláž Copacabana v Rio de Janeiro, kde na rozpáleném písku opálené dvojice, tančící v rytmu bossa nova, chytají poslední paprsky zapadajícího slunce. Stačí, když na závěr grilování nebo pečení posypete maso tímto kořením a necháte jeho chuť prolnout do pokrmu. Příjemnou pepřovo-česnekovou chuť kořenící směs dodá nejen různým druhům masa, ale rovněž marinádám, dresinkům, dipům či zálivkám.

Složení: sůl (38 %), pepř černý, mrkev, česnek, paprika červená, paprika zelená, kmín, koriandr, hořčice, cibule, petržel, glutamát sodný E621.

LA PAMPA

Oblast La Pampa je provincie v centrální Argentině, která patří k celosvětově nejvýznamnějším producentům dobytka. Není proto překvapením, že pojem argentinský steak dávno překročil hranice této jihoamerické země a patří k tomu nejlepšímu, co můžete ochutnat. Koření La Pampa je nepálivou směsí papriky a bylinek s výraznější chutí cibule. Jeho chuť a vůně vybízí k ochucení nejen grilovaného hovězího steaku, ale třeba i vepřového kolene.

Složení: sůl (46 %), paprika červená sladká, cibule, hořčice, koriandr, pepř černý, tymián.

AMAZONIA

Základem této směsi koření s exo-tickým názvem jsou dva druhy pepřů, které ve spojení s rozmarýnem a tymiánem dávají připravovaným pokrmům velmi specifickou chuť. Směs je aromatická a lehce pikantní chuti, která ale není dominantní. Její vlastnosti ocení především ti, kteří chtějí zachovat původní chuť připravovaného masa, ale zároveň dodat pokrmu něco zvláštního až výjimečného.

Složení: sůl (max. 30 %), pepř černý, pepř zelený, rozmarýn, tymián, paprika červená, dextróza. 

Obsah sady: 3x 50 gramů koření.

Druh kuchyně, ve které se Sada koření Grilování kolem světa - Jižní Amerika s oblibou používá
 
Na co se Sada koření Grilování kolem světa - Jižní Amerika většinou používá
 
Země původu Česká republika