Koření Saturejka mletá

Saturejka mletá

 

Koření Saturejka mletá

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Saturejka je oblíbená aromatická bylinka, chutná peprně pikantně. Je to klasické koření do všech fazolových pokrmů i jiných luštěnin. Dále je vhodná do salátů, majonéz, na pečené brambory, do nakládaných okurek a zeleniny, do sýrových pokrmů a k toastům. Je základní ingrediencí kořenící směsi čubrica a provensálského koření.

Chuť a vůně Výrazná pepřová chuť i vůně.
Kde se pěstuje Evropa, Asie
Na co se používá Pro přípravu mletých mas, steaků a ryb, do nádivek, pomazánek, do polévek, omáček, zeleninových, bramborových a luštěninových pokrmů.
Země původu Polsko
Etiketa pro mletou saturejku
Jak se saturejka řekne:
jiné názvy: satorka, číbr, šubra, čantoryjka, ščuřík, oslí pepř
latinsky: Satureja
slovensky: saturejka
anglicky: satureja
německy: Bohnenkraut
francouzsky: sarriette
Druh kuchyně, ve které se saturejka s oblibou používá
 
Na co se saturejka většinou používá
 

Kde koupím mletou saturejku?

Nejenom mletou saturejku, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně mleté saturejky.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě