Zelený čaj s příchutí Ledový zelený čaj limetka s aloe

Ledový zelený čaj limetka s aloe

 

Ledový zelený čaj limetka s aloe

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Osvěžující směs zeleného čaje Sencha s chutí limetky, aloe a lehce peprnou chutí máty.

Složení: pravý zelený čaj Sencha (84,8 %), plátky citronu, meduňka, nana-máta, slunečnice, aroma limety (1,8 %), aroma, listy aloe (0,1 %).

Může obsahovat stopy skořápkových plodů.

Složení Ledového zeleného čaje limetka s aloe pravý zelený čaj Sencha (min. 78 %), plátky citrónu, meduňka, nana-máta, slunečnice, aroma limety (min. 1,8 %), aroma, listy aloe (min. 0,1 %). Může obsahovat stopy skořápkových plodů.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g Ledového zeleného čaje limetka s aloe. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Na šálek dejte 1 čajovou lžičku tohoto čaje. Zalijte vodou o teplotě 70-80°C a ponechte 2-3 minuty louhovat. Poté přeceďte. Nechte vychladnout a přidejte led, případně oslaďte.
Tento čaj je určený k jednomu nálevu.
Země původu Česká republika
Etiketa pro Ledový zelený čaj limetka s aloe

Kde koupím Ledový zelený čaj limetka s aloe?

Nejenom Ledový zelený čaj limetka s aloe, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Ledového zeleného čaje limetka s aloe.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě