Zelený čaj s příchutí Ledový čaj zelený broskev s citronem

Ledový čaj zelený broskev s citronem

 

Ledový čaj zelený broskev s citronem

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Pravý zelený čaj Sencha se svěží letní chutí broskve a citronu.

Obsah kofeinu: nízký

Složení Ledového čaje zeleného Broskev - Citron pravý zelený čaj Sencha, broskev 12,1 % (broskve, rýžová mouka), mango (mango, cukr, regulátor kyselosti kyselina citronová), maliny, citron 6 %, přírodní aroma. Může obsahovat stopy skořápkových plodů.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g Ledového čaje zeleného Broskev - Citron. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Ledový čaj - vodou o teplotě 70°C zalijte čaj v poměru 10 g čaje (cca 7 zarovnaných čajových lžiček) na 600 ml vody, ponechte 3 minut louhovat, poté přeceďte. Nádobu o objemu 1 l naplňte do 2/3 ledem (cca 400 g). Přes kostky ledu přelijte připravený čaj.
Horký čaj - vodou o teplotě 70°C zalejte čaj v poměru 10 g na 1 litr vody. Ponechte 3 minuty louhovat, poté přeceďte.
Země původu Čína
Etiketa pro Ledový čaj zelený Broskev - Citron

Kde koupím Ledový čaj zelený Broskev - Citron?

Nejenom Ledový čaj zelený Broskev - Citron, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Ledového čaje zeleného Broskev - Citron.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě