Višňový krém

 
Ovocný čaj Višňový krém
Balení 50 g 64 Kč koupit Balení 100 g 128 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Jednotková cena: 128,- / 100 g Cena: 128,- / 100 g

Ovocný čaj Višňový krém je jako teplé objetí v šálku. Složen z bohaté směsi kousků jablek, hroznového vína, květů ibišku, pomerančové kůry, listů ostružin a plátků višní, tento čaj je synonymem pro sladkou pohodu.

Višňový krém nabízí jedinečnou chuť, kde se lehká kyselost višní a ibišku dokonale snoubí s tóny kousků jablek a hroznového vína, které jsou podtržené svěžestí pomerančové kůry a lístků ostružin.

Vůně tohoto čaje je přímočará, avšak lákavá. Intenzivní višňové aroma se rozvine již při prvním nádechu a pohladí vás svými uklidňujícími účinky pro tělo i mysl.

Protože ovocný čaj neobsahuje žádný kofein, je Višňový krém ideálním společníkem pro klidné odpoledne nebo večer. Jeho lahodná chuť a uklidňující vůně ovoce jsou jako stvořené pro chvíle, kdy si chcete dopřát odpočinek od každodenního shonu bez obav z narušení vašeho spánku. Tento čaj je tedy ideální volbu pro ty, kteří hledají relaxaci bez povzbuzujících účinků tradičního čaje nebo kávy.

Višňový krém je víc než jen nápoj. Je to zážitek, který hladí po duši a zároveň poskytuje řadu blahodárných účinků. Jeho bohatá chuť a aroma promění každé pití čaje v malý rituál, který zpomalí čas a umožní vám plně se oddat momentu relaxace. V tomto čaji se snoubí láskyplná péče o tělo s poetickou péčí o duši, což z něj činí dokonalý nápoj pro každého, kdo si chce vychutnat klidný okamžik plný sladkého uspokojení.

Složení Kousky jablek, hroznové víno (bobulky hroznového vína, slunečnicový olej), květy ibišku, přírodní aroma, pomerančová kůra, listy ostružin, plátky višní.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g . Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Na šálek dejte 1 čajovou lžičku ovocného čaje. Zalijte vroucí vodou a ponechte 7-10 minut louhovat. Poté přeceďte.
Tento čaj je určený k jednomu nálevu.
Země původu Německo