Mango Mambo orientální edice / Ovocný čaj

Když se tropy potkají s kořením ve vašem hrnečku, vznikne čaj, který působí plně, voňavě a nečekaně harmonicky. Tato varianta oblíbeného ovocného čaje Mango Mambo spojuje šťavnaté mango a ananas s vůní skořice, kardamomu a hřebíčku, takže připomíná exotické ovoce doplněné o jemně kořeněný tón.

Jeho chuť je plná a sladká s lehkým dotekem koření, které se v nálevu postupně rozvíjí a přidává hloubku. Kandované ovoce dodává nápoji sytou ovocnou notu a příjemnou vůni, která se rozline do prostoru už při zalití.

Zkrátka, tato varianta ovocného čaje bez ibišku Mango Mambo je ideální pro chvíle, kdy máte chuť na něco výraznějšího, voňavého a trochu jiného než klasické ovocné směsi. Skvěle chutná samotný, ale i s trochou medu nebo kapkou pomerančové šťávy, která podtrhne jeho tropické tóny.

Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 5 g exotického čaje s mangem. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 10 šálků.
Složení exotického čaje s mangem kandovaný ananas (ananas, cukr, kyselina citronová), kandované mango (mango, cukr, kyselina citronová) (26,9 %), skořice, aroma, plátky pomeranče, hřebíček, kardamom, květy měsíčku, směs vitamínů (kyselina askorbová, niacin, vitamín E, kyselina pantothenová, vitamín B6, B2, B1, kyselina listová, biotin, vitamín B12, sušený glukózový sirup), světlice barvířská, přírodní pomerančové aroma, přírodní aroma
Datum minimální trvanlivosti aktuální šarže 17. 10. 2027
Země původu Německo