Ovocný čaj Mango Mambo

Mango Mambo

Balení 50 g 84 Kč koupit Balení 100 g 168 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 168,- / 100 g
 

Ovocný čaj Mango Mambo

Ovocný čaj se sladkou chutí exotického ovoce.

Složení Ananas (třtinový cukr, ananas, kys. citronová), mango (mango, cukr, kys. citronová) (30 %), ananas (ananas, cukr, kys. citronová), pomeranč, měsíček, lyofilizované jahody, mango (glukózový sirup, mangové pyré, alginát sodný) (3%), světlice barvířská, vitamíny (kys. askorbová, pantotenová a listová, nikotinamid, vitamín E, B6, B2, B1, B12, biotin, glukózový sirup), přírodní aroma
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 5 g . Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 10 šálků.
Příprava Na šálek dejte 2 čajové lžičky ovocného čaje. Zalijte vroucí vodou a ponechte 5-10 minut louhovat. Poté přeceďte. Určeno k jednomu nálevu.
Země původu Německo
Etiketa pro Mango Mambo
 

Kde koupím Mango Mambo?

Nejenom Mango Mambo, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě