Ovocný čaj Multivitamín BIO

Multivitamín BIO

Balení 50 g 69 Kč koupit Balení 100 g 138 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 138,- / 100 g
 

Ovocný čaj Multivitamín BIO

Tento čaj představuje ideální směs přírodních ingrediencí, jako jsou šípky, verbena, mrkev, aronie a citronová i pomerančová kůra, které jsou bohaté na antioxidanty a vitamin C.

Historie multivitaminových pokrmů a nápojů sahá až k základnímu cíli výživy – poskytovat tělu co nejvíce živin pro udržení zdraví. Multivitamínový čaj přenáší tuto myšlenku do světa čajů, nabízí tělu různé živiny v koncentrované formě prostřednictvím šálku čaje, což usnadňuje absorpci důležitých vitamínů a minerálů.

Multivitamínový čaj je nejen lahodný, ale i posilující nápoj, který může pomoci probudit tělo a mysl, a dodat potřebnou energii pro každý den. Jeho bohaté složení poskytuje široké spektrum přínosů a podporuje optimální funkci těla.

Dopřejte si šálek našeho Multivitamínu a objevte, jak může tento bylinný čaj obohatit váš denní režim. S každým douškem nabízí více než jen chuť – nabízí i cestu k lepšímu zdraví a pohodě.

Příprava: Na šálek dejte 1 čajovou lžičku ovocného čaje. Zalijte vroucí vodou a ponechte 7-10 minut louhovat. Poté přeceďte. Tento čaj je určený k jednomu nálevu.

Složení Šípkové slupky, verbena, mrkev granulovaná, arónie, citronová kůra, pomerančová kůra
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 3 g . Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 17 šálků.
Příprava Na šálek dejte 1 čajovou lžičku. Zalijte vroucí vodou a nechte 7-10 minut louhovat.
Země původu Německo
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce mimo EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.
Etiketa pro Multivitamín BIO
 

Kde koupím Multivitamín BIO?

Nejenom Multivitamín BIO, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě