Multivitamín BIO

 
Ovocný čaj Multivitamín BIO
Balení 50 g 69 Kč koupit Balení 100 g 138 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Jednotková cena: 138,- / 100 g Cena: 138,- / 100 g

Tento čaj představuje ideální směs přírodních ingrediencí, jako jsou šípky, verbena, mrkev, aronie a citronová i pomerančová kůra, které jsou bohaté na antioxidanty a vitamin C.

Historie multivitaminových pokrmů a nápojů sahá až k základnímu cíli výživy – poskytovat tělu co nejvíce živin pro udržení zdraví. Multivitamínový čaj přenáší tuto myšlenku do světa čajů, nabízí tělu různé živiny v koncentrované formě prostřednictvím šálku čaje, což usnadňuje absorpci důležitých vitamínů a minerálů.

Multivitamínový čaj je nejen lahodný, ale i posilující nápoj, který může pomoci probudit tělo a mysl, a dodat potřebnou energii pro každý den. Jeho bohaté složení poskytuje široké spektrum přínosů a podporuje optimální funkci těla.

Dopřejte si šálek našeho Multivitamínu a objevte, jak může tento bylinný čaj obohatit váš denní režim. S každým douškem nabízí více než jen chuť – nabízí i cestu k lepšímu zdraví a pohodě.

Příprava: Na šálek dejte 1 čajovou lžičku ovocného čaje. Zalijte vroucí vodou a ponechte 7-10 minut louhovat. Poté přeceďte. Tento čaj je určený k jednomu nálevu.

Složení Šípkové slupky, verbena, mrkev granulovaná, arónie, citronová kůra, pomerančová kůra
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 3 g . Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 17 šálků.
Příprava Na šálek dejte 1 čajovou lžičku. Zalijte vroucí vodou a nechte 7-10 minut louhovat.
Země původu Německo
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce mimo EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.