Ovocný čaj Tonka s ovocem

Tonka s ovocem

Balení 50 g 62 Kč koupit Balení 100 g 124 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 124,- / 100 g
 

Ovocný čaj Tonka s ovocem

Tento ovocný čaj je živý, barevný karneval chutí, který radostně tančí na vašich chuťových buňkách.

Začínáme veselou směsí kousků jablek, citronové trávy a máty peprné. Každý z těchto prvků přináší na party svou vlastní jedinečnou chuť - jablko se sladkokyselým puncem, citronová tráva s pikantním citrusovým nádechem a máta peprná s osvěžujícím chladem. Společně vytvářejí živý, radostný základ, který podráždí vaše chuťové pohárky.

Dále nastupují vedlejší aktéři - citronová kůra, šípek a zázvor. Každý z nich umocňuje základ svým vlastním kouzlem. Citronová kůra dodává zářivý jas, šípek trpkou sladkost a zázvor hřejivost.

Hlavní hvězdou je však fazole tonka. Tato exotická přísada, která je často přirovnávána k vanilce, ale má svůj vlastní, jedinečný a komplexní charakter, dodává čaji bohatý, sladký a trochu kořeněný nádech, který je naprosto okouzlující.

A nakonec závěrečná úprava - směs přírodních aromat a olejů, které navršují další vrstvu složitosti a intrik. Kakaová příchuť hořkých mandlí dodává nádech krémové hořkosti, příchuť tonky umocňuje hlavní ingredienci a pomerančový a citronový olej přidávají pikantní svěžest. Přírodní rozmarýnová příchuť nasazuje směsi nečekaný, lehce zemitý závěr.

Ovocný čaj Tonka s ovocem je jako chuťový večírek ve vašem čajovém šálku. Je pikantní, sladký a komplexní. Je to směs, která slibuje překvapení při každém doušku. Tak směle do toho, napijte se a nechte se tímto čajem unést na divokou, chuťovou jízdu!

Složení kousky jablek, citronová tráva, máta peprná, citronová kůra, šípek, zázvor, tonka fazole (2%), přírodní aroma kakao-hořké mandle, přírodní aroma tonka, pomerančový olej, citronový olej, přírodní aroma rozmarýn
Země původu Německo
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.
Etiketa pro Tonka s ovocem

Kde koupím Tonka s ovocem?

Nejenom Tonka s ovocem, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě