Tonka s ovocem

 
Ovocný čaj Tonka s ovocem
Balení 50 g 62 Kč koupit Balení 100 g 124 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Jednotková cena: 124,- / 100 g Cena: 124,- / 100 g

Tento ovocný čaj je živý, barevný karneval chutí, který radostně tančí na vašich chuťových buňkách.

Začínáme veselou směsí kousků jablek, citronové trávy a máty peprné. Každý z těchto prvků přináší na party svou vlastní jedinečnou chuť - jablko se sladkokyselým puncem, citronová tráva s pikantním citrusovým nádechem a máta peprná s osvěžujícím chladem. Společně vytvářejí živý, radostný základ, který podráždí vaše chuťové pohárky.

Dále nastupují vedlejší aktéři - citronová kůra, šípek a zázvor. Každý z nich umocňuje základ svým vlastním kouzlem. Citronová kůra dodává zářivý jas, šípek trpkou sladkost a zázvor hřejivost.

Hlavní hvězdou je však fazole tonka. Tato exotická přísada, která je často přirovnávána k vanilce, ale má svůj vlastní, jedinečný a komplexní charakter, dodává čaji bohatý, sladký a trochu kořeněný nádech, který je naprosto okouzlující.

A nakonec závěrečná úprava - směs přírodních aromat a olejů, které navršují další vrstvu složitosti a intrik. Kakaová příchuť hořkých mandlí dodává nádech krémové hořkosti, příchuť tonky umocňuje hlavní ingredienci a pomerančový a citronový olej přidávají pikantní svěžest. Přírodní rozmarýnová příchuť nasazuje směsi nečekaný, lehce zemitý závěr.

Ovocný čaj Tonka s ovocem je jako chuťový večírek ve vašem čajovém šálku. Je pikantní, sladký a komplexní. Je to směs, která slibuje překvapení při každém doušku. Tak směle do toho, napijte se a nechte se tímto čajem unést na divokou, chuťovou jízdu!

Složení kousky jablek, citronová tráva, máta peprná, citronová kůra, šípek, zázvor, tonka fazole (2%), přírodní aroma kakao-hořké mandle, přírodní aroma tonka, pomerančový olej, citronový olej, přírodní aroma rozmarýn
Země původu Německo
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.