Ovocný čaj Šťastná malina

Šťastná malina

 

Ovocný čaj Šťastná malina

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Ovocná čajová směs s pikantní chutí malin.

Složení Šťastné maliny jablka, ibišek, rybíz (rybíz, slun.olej), pomerančová kůra, drcené šípky, aroma, ananas (třtinový cukr, ananas, kys.citronová), papája (papája, cukr), květy růže, lyofilizované jahody, maliny (1,5 %)
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 4 g Šťastné maliny. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 12 šálků.
Příprava Vroucí vodou zalijte čaj v poměru 20-25 g (cca 7 čajových lžiček) na 1 litr vody. Ponechte 5-10 minut louhovat, poté přeceďte.
Země původu Německo
Etiketa pro Šťastnou malinu
 

Kde koupím Šťastnou malinu?

Nejenom Šťastnou malinu, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Šťastné maliny.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě