Ovocný čaj Ledový čaj jahody s levandulí

Ledový čaj jahody s levandulí

 

Ledový čaj jahody s levandulí

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Ovocný čaj s osvěžující chutí jahod, levandule a marocké máty.  

Složení Ledového čaje jahody s levandulí jablka, šípek, jahody (5,6 %), bezinky, maliny, červená řepa, nana máta list, květy levandule (1,2 %). Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 3 g Ledového čaje jahody s levandulí. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 17 šálků.
Příprava Ledový čaj: zalijte vroucí vodou čaj v poměru 18 g čaje (cca 5 vrchovatých čajových lžiček) na 600 ml vody. Ponechte 8-10 minut louhovat, poté přeceďte. Následně naplňte konvici o objemu 1 l do 2/3 ledem (cca 400 g). Přes kostky ledu přelijte připravený čaj.
Horký čaj - vroucí vodou zalijte čaj v poměru 18 g čaje na 1 litr vody. Ponechte 8-10 minut louhovat, poté přeceďte.
Země původu Česká republika
Etiketa pro Ledový čaj jahody s levandulí

Kde koupím Ledový čaj jahody s levandulí?

Nejenom Ledový čaj jahody s levandulí, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Ledového čaje jahody s levandulí.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě