Latte Macchiato

 
Ovocný čaj Latte Macchiato
Balení 50 g 64 Kč koupit Balení 100 g 128 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Jednotková cena: 128,- / 100 g Cena: 128,- / 100 g

Ovocný čaj Latte Macchiato přináší lahodnou chuť cappuccina do světa čajů, což umožňuje vychutnat si tento nápoj kdykoliv během dne, neboť neobsahuje téměř žádný kofein. S pečlivě vybranou směsí ingrediencí, včetně kousků jablek a meruněk, květů ibišku, kávových zrn, citronové trávy, skořice, karamelu a lístků růže, tento čaj nabízí jedinečnou chuťovou symfonii.

Tento čaj je ideální pro ty, kteří hledají alternativu k tradiční kávě, ale nechtějí se vzdát charakteristické chuti a vůně latte macchiato. Jeho bohaté složení zaručuje plný a komplexní chuťový profil, který připomíná oblíbený kávový nápoj, zatímco absence kofeinu z něj dělá vhodný nápoj i pro večerní relaxaci.

Čaj Latte Macchiato je výjimečný svou jemností a harmonií chutí, které se prolínají v každém šálku. Příjemná chuť cappuccina doplněná o nádech ovocných a květinových tónů vytváří teplý a uklidňující nápoj, ideální pro chvíle odpočinku a pohody.

Bez ohledu na část dne, Latte Macchiato Čaj nabízí možnost vychutnat si sladkou a uspokojivou chuť bez obav z nespavosti nebo přílišné stimulace. Je to ideální společník pro chvíle, kdy si přejete uklidnit mysl a tělo.

Složení Kousky jablek, kousky meruněk, květy ibišku, přírodní aroma, kávová zrna, citronová tráva, skořice, kousky karamelu, červené okvětní lístky růží.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 4 g . Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 12 šálků.
Příprava Na šálek dejte 1 čajovou lžičku ovocného čaje. Zalijte vroucí vodou a ponechte 7-10 minut louhovat. Poté přeceďte. Tento čaj je určený k jednomu nálevu.
Země původu Německo