Čaj Zahradní slavnost

Čaj Zahradní slavnost

Balení 50 g 64 Kč koupit Balení 100 g 128 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 128,- / 100 g
 

Čaj Zahradní slavnost

Zahradní slavnost je dokonalým spojením pravého černého čaje s zeleným čajem Sencha, které je obohacené o podmanivé vůně jasmínu, růže a slunečnice. Tento čaj představuje celou paletu chutí a vůní, která vám přináší radost a klid jako krásná zahrada v plném květu. Jemná a svěží chuť zeleného čaje Sencha se spojuje s hloubkou a robustností černého čaje, zatímco květinové nóty jasmínu, růže a slunečnice dodávají celkové harmonii a eleganci. Zahradní slavnost je jako procházka květinovým parkem na jaře, kde každá vůně a chuť představuje nový objev, který vás zavede na nové cesty gastronomických zážitků.

Složení Zahradní slavnosti Pravý černý čaj, pravý zelený čaj Sencha, aroma, jasmín, růže, slunečnice. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g Zahradní slavnosti. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Na šálek dejte 1 čajovou lžičku čaje. Zalijte vroucí vodou a ponechte 3 minuty louhovat. Poté přeceďte.
Tento čaj je určený k jednomu nálevu.
Země původu Indie
Etiketa pro Zahradní slavnost

Kde koupím Zahradní slavnost?

Nejenom Zahradní slavnost, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Zahradní slavnosti.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě