Černý čaj Pohádková čokoláda

Černý čaj Pohádková čokoláda

Balení 50 g 59 Kč koupit Balení 100 g 118 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 118,- / 100 g
 

Černý čaj Pohádková čokoláda

Černý čaj Pohádková čokoláda je jako kouzelná cesta do světa fantazie a radosti. Tento čaj v sobě skrývá silné a výrazné tóny černého čaje, které jsou jemně oživeny bohatými a luxusními tóny hořké a bílé čokolády. Každý doušek tohoto čaje je jako okamžik z pohádky, plný sladkých a tajemných chutí. Představte si, jak si sednete do křesla, obklopeni klidem a tichem, s tímto lahodným čajem v ruce. Černý čaj Pohádková čokoláda je jako magický kouzelník, který přináší radost a klid do vašeho dne.

Složení černý čaj, kakaové skořápky (33 %), bílá čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, emulgátor: slunečnicový lecitin E322) (6 %), hořká čokoláda (cukr, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášek, kakaové máslo, emulgátor: slunečnicový lecitin E322) (5 %), přírodní aroma, přírodní rumové aroma, světlice barvířská.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g . Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Na šálek dejte jednu čajovou lžičku čaje. Zalijte vroucí vodou a ponechte 3-5 minut louhovat. Poté přeceďte. Tento čaj je určený k jednomu nálevu.
Země původu Německo
Etiketa pro Černý čaj Pohádková čokoláda

Kde koupím Černý čaj Pohádková čokoláda?

Nejenom Černý čaj Pohádková čokoláda, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě