Jahody se šlehačkou

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Černý aromatizovaný čaj s kouzelnou chutí jahod se šlehačkou.

Složení: pravý černý čaj, bílá čokoláda (cukr, sušené plnotučné MLÉKO, kakaové máslo, emulgátor slunečnicový lecitin, přírodní aroma), aroma jahody se šlehačkou (2,5 %), jahody (1,1 %), heřmánek římský.

Může obsahovat stopy skořápkových plodů.

 

Složení Jahod se šlehačkou Pravý černý čaj, bílá čokoláda (cukr, sušené plnotučné MLÉKO, kakaové máslo, emulgátor SOJOVÝ lecitin, aroma), aroma jahody se šlehačkou (min. 2,5 %), jahody (min. 1,1 %), heřmánek římský.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g Jahod se šlehačkou. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Na 200 ml vody dejte jednu čajovou lžičku čaje. Zalijte vroucí vodou a ponechte 3-5 minut louhovat. Poté přeceďte.
Tento čaj je určený k jednomu nálevu.
Země původu Indie
Etiketa pro Jahody se šlehačkou
 

Kde koupím Jahody se šlehačkou?

Nejenom Jahody se šlehačkou, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Jahod se šlehačkou.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě