Černý čaj s příchutí Golden Lemon

Golden Lemon

Balení 50 g 63 Kč koupit Balení 100 g 126 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 126,- / 100 g
 

Černý čaj s příchutí Golden Lemon

Představte si, jak zalijete tento čaj horkou vodou a vzduch se hned naplní hřejivým přívalem slunečních paprsků. Ten pochází z citronové kůry, která nehraje jen vedlejší roli, ale má hlavní slovo a dodává tomuto čaji hravý, osvěžující náboj.

Tím ale citrusový koncert chutí nekončí. Sušené kousky pomeranče se přidávají a společně naplňují váš šálek divokým tancem exotického ovoce.

Květy světlice barvířské se nesměle přidávají mezi tyto robustní ingredience a dodávají čaji trochu tajemného kouzla. Po prvním doušku tak zjistíte, že vašemu čaji propůjčí jemný květinový podtón. A nesmíme zapomenout na citronovou myrtu. Tento voňavý australský rodák dodává naší směsi "Golden Lemon" špetku sladké citronovo-limetkové chuti, která vše dokonale propojuje.

Jen do toho, vyzkoušejte ji. Kdo ví, třeba se "Golden Lemon" stane vaším novým oblíbeným způsobem, jak si odpočinout, dodat energii nebo prostě jen ocenit klidnou chvilku. Je to víc než jen čaj, je to malý zlatý luxus přímo ve vašem šálku.

Složení černý čaj, citronová kůra, přírodní aroma, sušená pomerančová dužina, světlice barvířská, citronová myrta
Země původu Německo
Etiketa pro Golden Lemon
 

Kde koupím Golden Lemon?

Nejenom Golden Lemon, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě