Čaj Shou Mei - Čaj dlouhověkosti

Shou Mei - Čaj dlouhověkosti

Balení 50 g 84 Kč koupit Balení 100 g 168 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 168,- / 100 g
 

Shou Mei - Čaj dlouhověkosti

Tento bílý čaj z čínské provincie Fujian se pro svou rezavou barvu čajových lístků a pupenů nazývá obočí dlouhověkosti. Jeho bohatý zlatý nálev s lehce vanilkovou a bambusovou chutí je vhodný ke každodennímu popíjení.

Obsah kofeinu: střední

Chuť a vůně Nasládlá, bohatá chuť s tóny vanilky a bambusu, květinová vůně.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 1 g Shou Mei - čaje dlouhověkosti. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 50 šálků.
Příprava Na šálek vody dejte 1 vrchovatou čajovou lžičku čaje. Zalijte vodou o teplotě 80-90°C a ponechte 3-5 minut louhovat. Poté přeceďte.
Z tohoto čaje lze připravit až tři nálevy.
Země původu Čína
Etiketa pro Shou Mei - čaj dlouhověkosti

Kde koupím Shou Mei - čaj dlouhověkosti?

Nejenom Shou Mei - čaj dlouhověkosti, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Shou Mei - čaje dlouhověkosti.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě