Koření Asado

 
Koření Asado
Balení 40 g 44 Kč koupit Balení 80 g 88 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Jednotková cena: 110,- / 100 g Cena: 110,- / 100 g

Naše speciální směs koření Asado je inspirována bohatými chutěmi Argentiny a je dokonalou volbou pro všechny, kteří hledají chuťový zážitek plný jemných i intenzivních chutí. Toto koření vynikne především při grilování, ale jeho využití je mnohem širší.

V koření Asado objevíme papriku, petržel, cibuli, mrkev, černý pepř a špetku soli. Každá z těchto ingrediencí přidává do směsi vlastní, nezaměnitelnou chuť a vůni.

Paprika přináší mírnou sladkost a hloubku chuti, zatímco petržel dodává jemný bylinný tón. Cibule a mrkev přidají sladkost a jemný nádech zemité chuti a černý pepř zajistí lehký ostrý záblesk pikantnosti.

Tato směs je ideální pro grilování masa, zejména hovězího, kde se plně rozvine bohatost chutí. Kromě červeného masa je výborná i na grilované ryby a drůbež. Toto koření je také skvělé pro marinování, omáčky nebo dresinky a zálivky na zeleninové saláty.

Otestujte svou kreativitu a zkuste tuto směs použít ve vegetariánských pokrmech, polévkách, dušené zelenině nebo třeba v těstovinách. Toto univerzální koření přináší kulinářské dobrodružství, které vaše chuťové pohárky jistě ocení.

Druh kuchyně, ve které se Koření Asado s oblibou používá
 
Na co se Koření Asado většinou používá
 
Doporučené dávkování 2 vrchovaté polévkové lžíce koření na 1 kg masa
Recept

Příprava marinovací směsi Asado


Na marinování 2 kg masa postačí připravit marinádu ze 40 gramů směsi koření Asado, které smícháte s přibližně 2 dl stolního nebo olivového oleje dle vašich preferencí. Před grilováním doporučujeme marinádu z naloženého masa lehce otřít, aby se nepřipalovala. Během grilování maso potírejte zbývající marinádou.

Země původu Slovensko