Koření Asado

Koření Asado

Balení 40 g 44 Kč koupit Balení 80 g 88 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 110,- / 100 g
 

Koření Asado

Naše speciální směs koření Asado je inspirována bohatými chutěmi Argentiny a je dokonalou volbou pro všechny, kteří hledají chuťový zážitek plný jemných i intenzivních chutí. Toto koření vynikne především při grilování, ale jeho využití je mnohem širší.

V koření Asado objevíme papriku, petržel, cibuli, mrkev, černý pepř a špetku soli. Každá z těchto ingrediencí přidává do směsi vlastní, nezaměnitelnou chuť a vůni.

Paprika přináší mírnou sladkost a hloubku chuti, zatímco petržel dodává jemný bylinný tón. Cibule a mrkev přidají sladkost a jemný nádech zemité chuti a černý pepř zajistí lehký ostrý záblesk pikantnosti.

Tato směs je ideální pro grilování masa, zejména hovězího, kde se plně rozvine bohatost chutí. Kromě červeného masa je výborná i na grilované ryby a drůbež. Toto koření je také skvělé pro marinování, omáčky nebo dresinky a zálivky na zeleninové saláty.

Otestujte svou kreativitu a zkuste tuto směs použít ve vegetariánských pokrmech, polévkách, dušené zelenině nebo třeba v těstovinách. Toto univerzální koření přináší kulinářské dobrodružství, které vaše chuťové pohárky jistě ocení.

Doporučené dávkování 2 vrchovaté polévkové lžíce koření na 1 kg masa
Recept

Příprava marinovací směsi Asado


Na marinování 2 kg masa postačí připravit marinádu ze 40 gramů směsi koření Asado, které smícháte s přibližně 2 dl stolního nebo olivového oleje dle vašich preferencí. Před grilováním doporučujeme marinádu z naloženého masa lehce otřít, aby se nepřipalovala. Během grilování maso potírejte zbývající marinádou.

Země původu Slovensko
Etiketa pro Asado
Druh kuchyně, ve které se Koření Asado s oblibou používá
 
Na co se Koření Asado většinou používá
 

Kde koupím Asado?

Nejenom Asado, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Asada.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě