Zelený čaj Sencha Japonsko BIO

Sencha Japonsko BIO

Balení 50 g 140 Kč koupit Balení 100 g 280 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 280,- / 100 g
 

Zelený čaj Sencha Japonsko BIO

Čaj Sencha považuje v Japonsku přes 80 % čajomilců za svůj oblíbený čaj. Listy tohoto čaje Sencha pocházejí stejně jako ostatní druhy čajů z rostliny Camellia sinensis. Tento BIO čaj se pěstuje na úrodné vulkanické půdě v provincii Kagošima v jižním Japonsku. U čaje Sencha se několik dní před sklizní rostliny přikryjí sítí, která blokuje sluneční světlo. S nedostatkem slunečního světla se listy stávají tenčími a měkčími a získávají více aminokyselin a chlorofylu, čímž se čajové listy stávají sytě zelenými. Z těchto čajových listů se připravuje zelenožlutý čaj s intenzivní vůní.

Kde se pěstuje Japonsko, Čína, Srí Lanka
Země původu Japonsko
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce mimo EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.
Etiketa pro senchu
Sencha je dostupná v těchto variantách
 

Kde koupím senchu?

Nejenom senchu, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně senchy.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě