Čaj Pu-Erh Wellness Guarana

Pu-Erh Wellness Guarana

Balení 50 g 84 Kč koupit Balení 100 g 168 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 168,- / 100 g
 

Čaj Pu-Erh Wellness Guarana

Pu-Erh Wellness Guarana je unikátní směs čaje, která spojuje tradiční čínský čaj Pu-Erh s energizující silou guarany a oživujícími tóny bylin a červených plodů. Tento čaj je jako svěží ranní procházka, kdy každý doušek přináší nádech čerstvého vzduchu. Pu-Erh poskytuje základ tohoto čaje svou hlubokou a zemitou chutí, zatímco guarana dodává jiskru energie. Přidání bylin a červených plodů, jako jsou ginkgo, černý a červený rybíz, maliník, pivoňka, chrpa a ostružiník, dodává jemnou a osvěžující chuť, která doplňuje tuto silnou směs. Pu-Erh Wellness Guarana je ideální volbou pro ty, kdo v šálku čaje hledají posílení a vitalitu.

Složení čaje Pu-Erh Wellness Guarana Pravý černý čaj Pu-Erh (min. 79,3 %), ginkgo, guarana (min. 3,6 %), černý a červený rybíz, aroma, maliník, pivoňka, chrpa, ostružiník. Může obsahovat stopy skořápkových plodů.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g čaje Pu-Erh Wellness Guarana. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Na šálek dejte jednu čajovou lžičku čaje. Zalijte vroucí vodou a ponechte 3-5 minut louhovat. Poté přeceďte.
Tento čaj je určený k jednomu nálevu.
Země původu Čína
Etiketa pro Pu-Erh Wellness Guarana
Pu-erh wellness guarana je dostupná v těchto variantách
 

Kde koupím Pu-Erh Wellness Guarana?

Nejenom Pu-Erh Wellness Guarana, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně čaje Pu-Erh Wellness Guarana.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě