Laskominy Čokoláda 70% BIO

Čokoláda 70% BIO

Balení 100 g 89 Kč koupit Balení 200 g 178 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 89,- / 100 g
 

Laskominy Čokoláda 70% BIO

Vysoce kvalitní hořká čokoláda bez laktózy, která obsahuje 70 % kakaa. Ekologicky pěstované kakaové boby nejprve prošly 120 hodin fermentací, dále se sušily 7 - 10 dní na sluníčku a ve stínu. Poté se boby pražily při teplotě cca. 115°C. Čokoládové boby při výrobě neprošly procesem alkalizace.

Čokoládové pecky jsou typu couverture chocolate (čokoládová poleva), ideální pro pečení, fondue a další sladké produkty s čokoládovou polevou.

Složení čokolády kakaová hmota, třinový cukr, kakaové máslo, kakaový prášek. Výživové údaje na 100 g: energie: 2711,2 kJ / 648 kcal, tuky: 53,55 g, z toho nasycené tuky: 32,18 g, sacharidy: 27,2 g, z toho cukry: 1,05 g, bílkoviny: 14,32 g, sůl: 0,008 g
Země původu Peru
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce mimo EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.
Etiketa pro čokoládu
Čokoláda je dostupná v těchto variantách
 

Kde koupím čokoládu?

Nejenom čokoládu, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně čokolády.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě