Kanadské brusinky

Kanadské brusinky

Balení 100 g 34 Kč koupit Balení 200 g 68 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 34,- / 100 g
 

Kanadské brusinky

Nesířené proslazené plody klikvy velkoplodé, také známe pod názvem kanadská brusinka. Pěstuje se v Severní Americe a jedná se o stejný rod brusnice jako naše česká brusinka se shodnou chutí a účinky. Tyto brusinky jsou skvělé jak samy o sobě, tak i jako doplněk do ovesných kaší, jogurtů či jako součást různých dezertů.

Složení kanadských brusinek cukr 59 %, klikva velkoplodá 40 %, slunečnicový olej 1 %. Výživové hodnoty na 100 g: Energetická hodnota (kJ/kcal) 1462/346, Bílkoviny: 1,8 g, Tuky: 1,5 g, Z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g, Sacharidy: 74,6 g, Z toho cukry: 74,6 g, Vláknina: 13,7 g, Sůl: 0,01 g.
Země původu Kanada
Etiketa pro Brusinky kanadské

Kde koupím Brusinky kanadské?

Nejenom Brusinky kanadské, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně kanadských brusinek.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě