Koření na sýry

Koření na sýry

 

Koření na sýry

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Tato originální hrubá směs bylinek a koření pochází z Řecka, kde mají sýry na jídelním stole své stálé místo již mnoho století. Není tedy divu, že za tu dobu je poměr jednotlivých přísad koření dotažen k dokonalosti. Touto směsí bylinek skvěle ochutíte nejen různé druhy sýrů, samozřejmě v čele s řeckým národním sýrem Feta, ale i zeleninové saláty nebo třeba ryby.

Země původu Řecko
Etiketa pro koření na sýry
Na co se Koření na sýry většinou používají
 

Kde koupím koření na sýry?

Nejenom koření na sýry, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně koření na sýry.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě