Koření na hranolky pálivé

Koření na hranolky pálivé

Balení 40 g 24 Kč koupit Balení 80 g 48 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 60,- / 100 g
 

Koření na hranolky pálivé

Berete hranolky jako běžnou přílohu, které nevěnujete žádnou zvláštní pozornost? Možná je to chyba a vyzkoušejte je ochutit tímto pikantním ohňostrojem chutí. Nejen hranolky, ale i americké bramborysmažené lupínky nebo pečené brambory tak získají nový rozměr chutí a vy získáte chválu od svých hostů.

Koření již obsahuje dostatek soli, hranolky nesolte.

Na co se používá Na hranolky, bramborové lupínky a chipsy, americké brambory.
Země původu Německo
Etiketa pro koření na hranolky pálivé
 
Honza z Království doporučuje
Jan Schneedorfer Po použití této směsi koření už nikdy nebudete chtít jíst "nahaté" hranolky :-). Vyzkoušejte i naše další koření na hranolky, které je klasické nebo kouřové.
 
Koření na hranolky nabízíme v těchto variantách
 
Jak se koření na hranolky řekne:
slovensky: korenie na hranolky
anglicky: French fries spices, French fry seasoning
německy: Gewürze für Pommes Frites
francouzsky: Épices pour frites
Druh kuchyně, ve které koření na hranolky s oblibou používají
 
Na co se koření na hranolky většinou používají
 

Kde koupím koření na hranolky pálivé?

Nejenom koření na hranolky pálivé, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně koření na hranolky pálivé.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě