Koření na boršč

Koření na boršč

Balení 40 g 48 Kč koupit Balení 80 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 120,- / 100 g
 

Koření na boršč

Speciálně namíchaná směs koření výrazně vylepší a usnadní vaření boršče, tedy známé východoevropské polévky, která zdomácněla jak na Ukrajině a v Rusku, tak i v Polsku, Arménii, Gruzii a dalších zemích.

Kromě nezbytného pepře, česneku a kopru tato směs koření na boršč obsahuje koriandr, který dokonale doplňuje chuť červené řepy. Ta je nezbytnou součástí boršče a dává mu typickou sytě červenou barvu. Modrá pískavice je ideální k vařenému hovězímu nebo vepřovému masu, které v tradičním boršči nesmí rovněž chybět.

Doporučené dávkování Jedna vrchovatá polévková lžíce koření na litr polévky.
Země původu Gruzie
Etiketa pro koření na boršč
Jak se boršč řekne:
slovensky: Boršč
anglicky: Borscht
německy: Borschtsch
francouzsky: Bortsch
Na co se boršč většinou používá
 

Kde koupím koření na boršč?

Nejenom koření na boršč, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně koření na boršč.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě