Sada koření Grilování kolem světa - Jižní Amerika

 
Sada koření Grilování kolem světa - Jižní Amerika
Balení 1 ks 249 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Cena: 249,- / 1 ks

Jižní Amerika je pro příznivce grilovaného masa ráj na zemi. Pro Brazilce je churrasco, nebo-li grilování, snad ještě důležitější, než fotbal a tanec. A představovat hovězí steak z argentinských farem by bylo nošení dříví do amazonského pralesa. Neváhejte tedy, připravte si pěkný kousek rumpsteaku a vydejte se na cestu, bon voyage!

Obsah dárkové sady koření Grilování kolem světa - Jižní Amerika:

CARIOCA
Carioca je označení, které používají místní obyvatelé brazilského Rio de Janeira pro ty, kteří se narodili přímo ve městě. Ovšem tento pojem nezna-mená jen místo narození, ale zároveň vyjadřuje zdejší způsob života, který je plný energie, přátelskosti, slunce, hudby a tance. A podobně roztančí váš gril tato směs koření, ve které vás chilli papričky ancho svým jemně ostrým aroma lehce polechtají na patře. Grilovací směs koření je vhodná na všechny druhy masa, ryb i zeleniny.
Složení: chilli  ancho, bazalka, saturejka, mrkev, česnek, koriandr, římský kmín, bobkový list, libeček, majoránka, hořčice, rozmarýn, muškátový ořech, paprika, tymián, pomerančová kůra, oregano, pastinák, petržel, cibule. Může obsahova stopy celeru.
 
ASADO
Slovo asado označuje jak způsob grilo-vání masa v Jižní Americe, tak i maso samotné a společenskou událost spo-jenou s jídlem. Podobně jako severo-americké barbecue, znamená asado jedinečný způsob vaření, kulturní tradici a speciální omáčky, které jej doprovázejí. Tato směs je ideální pro grilování, zejména hovězího, kde se plně rozvine bohatost chutí. Kromě červeného masa je výborná i na grilo-vané ryby a drůbež. Je také skvělé pro marinování, omáčky nebo dresinky a zálivky na saláty. Otestujte svou kreativitu a zkuste tuto směs použít v polévkách nebo k dušené zelenině.

Složení: paprika, petržel, cibule, mrkev, pepř černý, sůl (10 %).

CHIMICHURRI
Toto tradiční koření je symbolem národní hrdosti a kulinářské tradice Argentiny. Chimichurri je hrubá, nepříliš ostrá směs koření a zeleniny, vytvořená tak, aby probudila všechny vaše smysly. Výborně se hodí k ochu-cení polévek, omáček a je ideální společník ke sko-povému masu, minutkám i pečením. Vyzkoušejte ji jako marinádu pro šťavnaté steaky nebo k přípravě zeleninových a sýrových delikates. Chimichurri je také výtečnou volbou pro oživení salátů a pomazánek. Zkuste tuto argentinskou specialitu a nechte se unést vůněmi a chutěmi Jižní Ameriky.
Složení: cibule, sůl (18 %), petržel, česnek, cukr, paprika sladká, oregano, pepř černý.
 
Obsah sady: 150 gramů koření.
Druh kuchyně, ve které se Sada koření Grilování kolem světa - Jižní Amerika s oblibou používá
 
Na co se Sada koření Grilování kolem světa - Jižní Amerika většinou používá