Dárkové sady koření Sada koření na grog
Sada koření na grog
Sada koření na grog
 

Sada koření na grog

Balení 1 ks 149 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
 

Sada koření na grog

Grog vymyslel anglický admirál Edward Vernon, který začal námořníkům ředit rum vodou, aby ušetřil náklady. Aby se posádka nebouřila, povolil do nápoje přidávat cukr a limetku. My si grog ještě vylepšíme přidáním exotického koření, které velmi dobře ladí s chutí horkého rumu.

Obsah sady:

Hřebíček
Toto sušené poupě z tropického stromu hřebíčkovce kořenného má silnou aromatickou vůni a chuť, která se velmi dobře rozvine v horkých nápojích. Do šálku přidejte 2 - 3 hřebíčky.

Koriandr
Kuličky koriandru mají příjemnou kořennou chuť a vůni, která je lehce nahořklá a výrazná, připomínající bílou část slupky pomerančů. Do nápoje přidejte 5 - 6 kuliček.

Skořicový květ
Skořicové květy jsou ve skutečnosti nezralé plody skořicovníku. Mají jemnou  a lehkou skořicovou chuť, které je na rozdíl od klasické skořice sladší, trochu  peprnná, s lehce pižmovými tóny.  Do grogu přidejte 3 - 4 květy.

Návod na přípravu grogu admirála Vernona

Do vody přidejte cukr a koření. Přiveďte k varu a míchejte dokud se cukr úplně nerozpustí. Do žáruvzdorného hrnku přidejte rum a limetkovou šťávu. Přes sítko zalijte horkou vodou s cukrem a kořením.

 
Sada koření na nápoje je dostupná v těchto variantách
 

Kde koupím Sada koření na grog?

Nejenom Sada koření na grog, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě