Sada koření na grog

 
Dárkové sady koření Sada koření na grog
Sada koření na grog
Sada koření na grog
 
Balení 1 ks 149 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Cena: 149,- / 1 ks

Grog vymyslel anglický admirál Edward Vernon, který začal námořníkům ředit rum vodou, aby ušetřil náklady. Aby se posádka nebouřila, povolil do nápoje přidávat cukr a limetku. My si grog ještě vylepšíme přidáním exotického koření, které velmi dobře ladí s chutí horkého rumu.

Obsah sady:

Hřebíček
Toto sušené poupě z tropického stromu hřebíčkovce kořenného má silnou aromatickou vůni a chuť, která se velmi dobře rozvine v horkých nápojích. Do šálku přidejte 2 - 3 hřebíčky.

Koriandr
Kuličky koriandru mají příjemnou kořennou chuť a vůni, která je lehce nahořklá a výrazná, připomínající bílou část slupky pomerančů. Do nápoje přidejte 5 - 6 kuliček.

Skořicový květ
Skořicové květy jsou ve skutečnosti nezralé plody skořicovníku. Mají jemnou  a lehkou skořicovou chuť, které je na rozdíl od klasické skořice sladší, trochu  peprnná, s lehce pižmovými tóny.  Do grogu přidejte 3 - 4 květy.

Návod na přípravu grogu admirála Vernona

Do vody přidejte cukr a koření. Přiveďte k varu a míchejte dokud se cukr úplně nerozpustí. Do žáruvzdorného hrnku přidejte rum a limetkovou šťávu. Přes sítko zalijte horkou vodou s cukrem a kořením.

Sada koření na nápoje je dostupná v těchto variantách