Dárkové sady koření Sada koření na gin & tonic
Sada koření na gin & tonic
Sada koření na gin & tonic
 

Sada koření na gin & tonic

Balení 1 ks 149 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
 

Sada koření na gin & tonic

Dodejte svému oblíbenému ginu a koktejlům novou chuť přidáním výběrového koření. Stačí pár kuliček a váš nápoj získá elegantní a originální chuť přesně podle vašeho gusta.

Obsah sady:

Kardamom
Intenzivní aroma zelených tobolek kardamomu obohatí váš gin o exotickou chuť a vůni orientu. Pro silnější účinek tobolky nařízněte. Na lahev použijte 1 - 2 tobolky.

Jalovec
Jalovec je zásadní ingredience, kterou obsahuje každý gin. Přidejte do lahve ginu 3 - 5 kuliček a zvýrazněte tak pro gin typickou hořkosladkou chuť s aroma borovice.

Růžový pepř
4 - 6 růžových kuliček tohoto pepřovce brazilského dodají ginu nejen jemně kořeněnou chuť, ale můžete jich pár použít i pro atraktivní dekoraci hotového koktejlu.

Příprava:

Vybrané koření přidejte do lahve s ginem nebo vodkou a nechte alespoň 24 - 48 hodin louhovat. Pro intenzivnější chuť můžete koření nahrubo podrtit. Celé koření můžete rovněž využít k i dekoraci servírovaných koktejlů.

Sada koření na nápoje je dostupná v těchto variantách
 

Kde koupím Sada koření na gin & tonic?

Nejenom Sada koření na gin & tonic, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě