Bio koření Dýňový prášek BIO

Dýňový prášek BIO

Balení 40 g 48 Kč koupit Balení 80 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 120,- / 100 g
 

koření Dýňový prášek BIO

Těšíte se, až přijde podzim a všude začnou vonět dýňové koláče, polévka nebo třeba dýňové latte? A co když vám prozradíme skvělý trik, jak mít tu lahodnou chuť dýně k dispozici po celý rok? Ano, jmenuje se dýňový prášek.

Dýňový prášek přináší do kuchyně malý zázrak. Představte si zralou, sladkou dýni, která byla omyta, nakrájena, usušena a pak proměněna v božský prášek, se kterým můžete udělat skoro cokoliv.

Tipy a triky s dýňovým práškem:

Použijte jako zdravou náhradu mouky. Místo pšeničné mouky můžete dát dýňový prášek do pečiva. Takže dýňové muffiny? Ano, prosím!

Dýňový prášek je skvělý při pečení, protože dodá těstu chuť bez přidané vlhkosti čerstvé dýně.

Kouzelný nápoj: Přidejte jej do svého smoothie, shaku, latté, mléčného koktejlu nebo vaječného likéru. A hned máte plný hrneček podzimu.

Instantní dýně: Po smíchání s vodou lze dýňový prášek rehydratovat a nahradit tak konzervovanou nebo čerstvou dýni v mnoha receptech.

Vyzkoušejte dýňový prášek do sýrové pomazánky, zeleninového dipu nebo i do polévky a omáčky.

Takže ať už je léto, zima, jaro nebo podzim, dýňový prášek vám zaručeně přinese nádech podzimu kdykoliv v roce.

Složení
Země původu Německo
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.
Etiketa pro Dýňový prášek BIO

Kde koupím Dýňový prášek BIO?

Nejenom Dýňový prášek BIO, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě