Káva Malawi Plus Pamwamba AA

Malawi Plus Pamwamba AA

Balení 50 g 36 Kč koupit Balení 100 g 72 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 72,- / 100 g
 

Káva Malawi Plus Pamwamba AA

Ač Malawi patří k nejmenším africkým zemím, které produkují kávu, velikost a vyzrálost chuti této kávy dosahuje ohromujících rozměrů. Nepražené zrno se od ostatních odrůd kávy liší odstínem, které je zbarven jemně do modra. Proto Malawijci srovnávají barvu těchto zrn se hřbety rybek. Tato káva je známa pro svoji plnou živou chuť, která se rozvine do lahodných nasládlých odstínů a velmi výraznou vůni.

Tato káva je třídy AA (označení podle velikosti zrn - AA je velikost 17/18 (třetí největší z osmi tříd)).

Káva je zrnková, nemletá. Pokud nemáte mlýnek, rádi Vám na požádání kávu umeleme. Při objednávce do poznámky, prosím, napište na jakou hrubost si přejete kávu pomlít nebo jakým způsobem kávu připravujete (turecká káva, espresso, french press, překapávaná, mocca konvička). Mletí předem ale nedoporučujeme, protože mletá kává rychle ztrácí své aroma a chuť.

Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 7 g kávy Malawi Plus Pamwamba. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 7 šálků.
Příprava Pro přípravu dobré kávy použijte 2 plné kávové lžičky (cca. 7 g) mleté kávy. Kávu zalijte převařenou vodou o teplotě přibližně 95°C. Pokud vodu ohříváte v rychlovarné konvici, této teploty dosáhnete asi půl minuty po vypnutí konvice.
Země původu Malawi
Etiketa pro kávu Malawi Plus Pamwamba