Zelený čaj Genmaicha Japonsko BIO

Genmaicha Japonsko BIO

Balení 50 g 130 Kč koupit Balení 100 g 260 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je dočasně vyprodáno Napište mi, až bude skladem
Jednotková cena: 260,- / 100 g
 

Zelený čaj Genmaicha Japonsko BIO

Genmaicha je kombinace zeleného čaje sencha a pražené hnědé rýže. V japonštině genmai znamená hnědá rýže a cha znamená čaj. Tradičně se mu také říkalo lidový čaj chudých, protože se v minulosti rýže do tohoto čaje přidávala jako levná náhražka drahého čaje pro obyčejné lidi.

Protože se někdy během pražení zrnko rýže nafoukne, může se zdát, že v čaji plave popcorn. Proto se tomuto čaji někdy také říká popcorn tea.

Díky cukru a škrobu v rýži má Genmaicha také hřejivou, plnou a ořechovou chuť a snadno se pije. Chuť a vůni tohoto čaje dodávají především nerozpukaná zrnka rýže.

Šálek čaje genmaicha obsahuje méně kofeinu než šálek čaje sencha.

Země původu Japonsko
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce mimo EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.
Etiketa pro genmaichu
Genmaicha je dostupná v těchto variantách
 

Kde koupím genmaichu?

Nejenom genmaichu, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně genmaichy.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě