Čaj Cascara s pomerančem a mátou

Cascara s pomerančem a mátou

 

Čaj Cascara s pomerančem a mátou

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Cascara jsou sušené slupky z kávových třešní, ze kterých se připravuje nápoj podobný čaji. Nápoj z cascary má sladkou svěží ovocnou chuť s tóny šípků, ibišku, třešní a červeného rybízu, často s mírným tabákovým nádechem.  Obsahuje přibližně 2-4x méně kofeinu, než káva, ale více vitamínů a antioxidantů.

Složení Sušené slupky kávových třešní (cascara) (min.85,9 %), pomerančová kůra, nana - máta. Obsahuje kofein. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.
Příprava Na 1,5 dl vody dejte 4 čajové lžičky cascary (přibližně 5 g). Pokud louhujete v konvici, pak přidejte navíc 1 lžičku. Cascaru zalijte vařící vodou a nechce louhovat 6-8 minut. Kromě teplé varianty si můžete připravit i ledovou cascaru. V takovém případě zalijte cascaru studenou vodou a nechte 24 hodin odstát v lednici.
Země původu Panama
Etiketa pro Cascara s pomerančem a mátou

Kde koupím Cascara s pomerančem a mátou?

Nejenom Cascara s pomerančem a mátou, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě