Dóza Dóza na čaj Čínský drak malá

Dóza na čaj Čínský drak malá

 

Dóza na čaj Čínský drak malá

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Menší dóza čtvercového tvaru s motivem čínského draka a s kvalitním uzávěrem, díky kterému obsah zůstane dlouho čerstvý. Dóza je vhodná na čaj, kávu, koření, bylinky a další sypký sortiment.

Dóza má výšku 80 mm a průměr 55 mm.

Objem 170 ml
Země původu Německo

Kde koupím Dóza na čaj Čínský drak malá?

Nejenom Dóza na čaj Čínský drak malá, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě