Elektronický dárkový poukaz

Elektronický dárkový poukaz

Balení 1 ks 250 Kč koupit Balení 1 ks 500 Kč koupit Balení 1 ks 1 000 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
 

Elektronický dárkový poukaz

Elektronický dárkový poukaz na nákup libovolných produktů Království chuti. Dárkový poukaz lze použít jak při nákupu v našem e-shopu, tak i v kamenné prodejně.

Dárkový poukaz vám bude automaticky doručen e-mailem okamžitě po přijetí bezhotovostní platby (bankovní převod nebo online platební karta). Pokud je elektronický dárkový poukaz uhrazen s dalšími produkty na dobírku, je automaticky zaslán až po zpracování dobírky dopravcem (obvykle do 5 dní). 

Poukaz můžete vytisknout nebo použít v elektronické formě. Jestliže si přejete objednat vytištěný dárkový poukaz, vyberte si prosím z naší nabídky tištěných dárkových poukazů.

Platnost dárkového poukazu je 1 rok od zakoupení.

Kde koupím Elektronický dárkový poukaz?

Nejenom Elektronický dárkový poukaz, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě