Tištěný dárkový poukaz

Tištěný dárkový poukaz

Balení 1 ks 250 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
 

Tištěný dárkový poukaz

Tištěný dárkový poukaz na nákup libovolných produktů Království chuti. Dárkový poukaz lze použít jak při nákupu v našem e-shopu, tak i v kamenné prodejně.

Tento dárkový poukaz si můžete vyzvednout u nás v obchodě, nebo vám jej rádi zašleme poštou.

Pokud na doručení dárkového poukazu spěcháte, můžete si vybrat z naší nabídky elektronických dárkových poukazů. Tyto poukazy Vám automaticky zašleme okamžitě po uhrazení online platby bankovním převodem nebo platební kartou, což trvá obvykle pár minut.

Platnost dárkového poukazu je 1 rok od zakoupení.

 

Kde koupím Tištěný dárkový poukaz?

Nejenom Tištěný dárkový poukaz, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě