Koření Cajunské koření na sušené maso

Cajunské koření na sušené maso

Balení 40 g 44 Kč koupit Balení 80 g 88 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 110,- / 100 g
 

Cajunské koření na sušené maso

Tato speciálně namíchaná směs koření na sušené maso vás zavede do srdce Louisiany, kde objevíte pulzující podstatu jižanské kuchyně. Rozehrajte koncert vašich smyslů, ve kterém zazní robustní tóny česneku a cibule, zatímco hřejivé podtóny papriky a chilli rozdmýchají oheň vaší kulinářské vášně. Hořčice propůjčuje ostré sousto a dokonale ladí se zemitým objetím kmínu. Této směsi dodává vonný šepot oregana a tymiánu bylinnou mystiku, ve které smělost černého pepře dotváří celek.

Při dochucování sušeného masa platí, že méně je často více. Dávkování koření zvyšujte postupně, až najdete ideální množství, při kterém nezaniknou přirozené chutě sušeného masa, ale zároveň si užijete každý chuťový podnět, který směs koření přináší.

Při sušení masa začněte vyčištěním od přebytečného tuku nebo šlach. Plátky rozložte rovnoměrně a zajistěte mezi nimi dostatek prostoru, aby bylo zaručeno důkladné dochucení.

Při suché aplikaci maso rovnoměrně posypte kořením a jemně ho poklepejte, aby se zajistila přilnavost. Koření by mělo lehce pokrýt povrch masa, ani příliš řídce, ani příliš hustě.

Pro ještě hlubší chuťový profil zvažte marinování vašich plátků masa. Maso nechte marinovat minimálně několik hodin, klidně i přes noc. Dostatečně dlouhá doba marinování umožní masu plně absorbovat všechny chutě.

Po dochucení je důležité zajistit konzistentní sušení. Zvolte pomalé sušení při nižší teplotě, abyste zachovali komplexní tóny koření.

Tato směs koření se dokonale hodí k řadě druhů masa. Ať už pracujete s hovězím, kuřecím, vepřovým nebo dokonce s rybami, koření bez námahy pozvedne jeho chuťový profil.

Přijměte jižanské kouzlo ve své kuchyni s naším cajunským kořením na suché maso a přeneste své smysly s každým soustem přímo do zátoky Louisiany.

Doporučené dávkování 1 vrchovatá polévková lžíce koření na 1 kg masa
Složení Cajunské koření na sušené maso
Příprava Speciálně namíchaná směs koření cajunské kuchyně na sušené maso. Můžete použít přímo nebo s pomocí marinády.
Země původu Česká republika
Etiketa pro Cajunského koření na sušené maso
 
Jak se Cajunské koření řekne:
jiné názvy: Kajunské koření
anglicky: Cajun Seasoning

Kde koupím Cajunského koření na sušené maso?

Nejenom Cajunského koření na sušené maso, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Cajunské koření na sušené maso.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě