Mate čaj Yerba Mate pražené

Yerba Mate pražené

 

Yerba Mate pražené

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Mate (Yerba) jsou lístky a stonky cesmíny paraguajské, stálezeleného stromu domácího v Jižní Americe. Je národním nápojem Argentinců, kteří oceňují jeho povzbuzující vlastnosti. Pražením maté získává specifickou, plnou chuť s kouřovými a zemitými tóny.

Obsah kofeinu: vysoký

Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g Mate praženého. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Jedna čajová lžička čaje na šálek se přelije vodou o teplotě 80°C a nechá se 3-5 minut louhovat. Poté se scedí.
Lze jej dochutit cukrem, medem, citronem nebo mlékem.
Upozornění Tento čaj není vhodný pro děti.
Země původu Brazílie
Etiketa pro Mate pražené
 

Kde koupím Mate pražené?

Nejenom Mate pražené, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Mate praženého.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě