Mate čaj Yerba Mate Lemon

Yerba Mate Lemon

 

Yerba Mate Lemon

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Toto mate má nálev zelenožluté barvy s osvěžující citronovou chutí a typicky rostlinnými tóny.  

Obsah kofeinu: střední

Složení čaje Yerba Mate Lemon Yerba mate (min. 97,5 %), aroma, vousatka citrónová (min. 0,9 %)
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g čaje Yerba Mate Lemon. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Na šálek dejte 1 čajovou lžičku čaje. Zalijte vodou o teplotě 80°C a ponechte 3-5 minut louhovat. Poté přeceďte.
Tento čaj je určen k přípravě jednoho nálevu.
Lze dochutit cukrem, medem nebo javorovým sirupem.
Upozornění Tento čaj není vhodný pro děti.
Země původu Brazílie
Etiketa pro čaj Yerba Mate Lemon
 

Kde koupím čaj Yerba Mate Lemon?

Nejenom čaj Yerba Mate Lemon, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně čaje Yerba Mate Lemon.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě