Čaj Ceylon bez kofeinu

Ceylon bez kofeinu

Balení 50 g 105 Kč koupit Balení 100 g 210 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 210,- / 100 g
 

Čaj Ceylon bez kofeinu

Klasický cejlonský černý čaj, ze kterého byl šetrnou metodou odstraněn kofein. Díky tomu si zachovává typickou chuť pro cejlonský čaj.

Odstranění kofeinu v tomto čaji probíhá pomocí jedné z nejpokročilejších technologií vysokotlakého procesu prostřednictvím CO2. Dodržení přesně stanoveného tlaku a teploty umožní selektivní odstranění kofeinu a dosahuje se tak vysoké kvality bezkofeinového čaje při zachování aroma a plné barvy čajových lístků.
Chuť a vůně Plná chuť s dřevitými tóny, mírně svíravá.
Kde se pěstuje Srí Lanka
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g cejlonského bezkofeinového čaje. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Na šálek dejte 1 čajovou lžičku tohoto ceylonského čaje. Zalijte vroucí vodou a ponechte 3-5 minut louhovat. Poté přeceďte. Tento čaj je určený k jednomu nálevu.
Země původu Srí Lanka
Etiketa pro cejlonský bezkofeinový čaj
Jak se bezkofeinový čaj řekne:
anglicky: Ceylon decaffeinated black tea
německy: Ceylon entkoffeinierter schwarzer Tee

Kde koupím cejlonský bezkofeinový čaj?

Nejenom cejlonský bezkofeinový čaj, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně cejlonského bezkofeinového čaje.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě