vánoční koření, čaje a další doplňky Vánoční černý čaj

Vánoční černý čaj

Balení 50 g 60 Kč koupit Balení 100 g 120 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 120,- / 100 g
 

Vánoční černý čaj

Tento hřejivý černý čaj přináší do vašeho šálku čaje atmosféru a vůni Vánoc s kouzelným aromatem koření a citrusů. Představte si, jak sedíte u krbu, venku padá první sníh a vy si vychutnáváte tento lahodný čaj. Robustní tělo černého čaje se spojuje s jemnými tóny koření, které přináší teplo a hřejivost, zatímco citrusy dodávají šátku svěžest a energii. Tento čaj je jako vánoční melodie, která zpívá o radosti, láskyplnosti a pohodě. Vánoční černý čaj je ideální volbou pro ty, kdo si chtějí vychutnat atmosféru zimních svátků až do posledního doušku.

Složení Vánočního černého čaje pravý černý čaj, pomerančová kůra 11 %, přírodní aroma, citrónová kůra, skořice čín. kůra 2,4 %, hřebíček 1,8 %
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g Vánočního černého čaje. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Na šálek dejte jednu čajovou lžičku čaje. Zalijte vroucí vodou a ponechte 3-5 minut louhovat. Poté přeceďte.
Tento čaj je určený k jednomu nálevu.
Země původu Česká republika
Etiketa pro Vánoční černý čaj
 

Kde koupím Vánoční černý čaj?

Nejenom Vánoční černý čaj, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Vánočního černého čaje.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě